SNX-USDT

آلت کوین Synthetix Network Token با نماد اختصاری SNX یک پروتکل دارایی ترکیبی غیر متمرکز است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است. این کوین صدور و مبادله دارایی‌های ترکیبی (ارز‌های فیات، ارز‌های دیجیتال، طلا، سهام) را امکان‌پذیر می‌کند.

نمودار بالا روند روزانه SNX/USD در تایم فریم روزانه را نمایش می دهد و میانگین‌های 21، 55 را به ترتیب با رنگ های قرمز و زرد مشاهده می کنید. این میانگین ها به عنوان میانگین‌های متحرک کوتاه مدت و میان مدت استفاده شده اند و در حال حاضر میانگین متحرک روند نزولی را نشان میدهد. اندیکاتور RSI Stochasticدر حدود ۳۸ می باشد که در محدوده مناسب خرید است. در حال حاضر قیمت این کوین ۳.۸۷ دلار است و در یک مثلث کاهشی قرار دارد. ناحیه حمایتی قوی کف مثلث ۳.۴۸ دلار است که درصورت شکستن این ناحیه احتمال ریزش آن تا ۲.۳۶ دلار وجود دارد. اگر روند حرکت سینتیکس مثبت باشد و به سمت سقف مثلث حرکت کند تارگت های قیمتی آن ۴.۷۰, ۵.۵۳ و ۶.۳۹ هستند.
بیشترین قیمت آن در یکم سپتامبر ۸.۱۲ دلار و کمترین قیمت آن در تاریخ ۱۴ جولای ۲.۳۳دلار می باشد. حجم معاملات در روزهای اخیر کاهش یافته و زیر میانگین خود قرار دارد. محدوده مناسب خرید ۳.۲۲ الی ۳.۷۰ دلار و حد ضرر آن ۲.۸۶ دلار است.