HABR-USDT

تاریخ: 2020/18/10

تحلیل HBARUSDT

Hedera Hashgraph شبکه‌ای شبیه بلاکچین است که می خواهد به عنوان بستری خدمت کند که در آن مشاغل بزرگ چند ملیتی هم می‌توانند تغییرات نرم افزاری را کنترل کنند و هم برنامه‌ها را به راحتی مستقر کنند.
از سال 2020 ، تیم Hedera Hashgraph قبلاً موفق شده است ده ها شرکت بزرگ مانند ال جی ، بوئینگ و IBM را به سمت شبکه خود جذب کند.

در شکل بالا نمودار روزانه HBAR/USDT را مشاهده می‌کنید. برای تحلیل از میانگین‌های 21، 55 و 144 روزه استفاده شده است. این سه میانگین به عنوان میانگین‌های متحرک کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت استفاده می‌شود که از اعداد فیبوناچی استفاده شده است. اسیلاتور RSI هم ممنتوم قیمت را نشان می‌دهد.
همانطور که مشاهده می‌شود قیمت از تاریخ فوریه 2020 در محدوده 0.029 تا 0.0619 قرار گرفته است. از ماه اپریل قیمت بالای میانگین ها قرار گرفت و سپس از اواسط آگوست وارد روند اصلاحی شد و به سمت کف کانال حرکت کرد. در حال حاضر قیمت زیر میانگین‌ها قرار گرفته و روند کلی نزولی است. سطح 0.029 حمایت مهمی برای قیمت محسوب می‌شود و در صورت از دست دادن این حمایت روند نزولی ادامه می‌یابد.
ممنتوم RSI هم قدرت روند را نشان می‌دهد. همانطور که مشاهده می‌شود در روندهای صعودی RSI بالای سطح 50 قرار دارد و در اصلاح ها و روند نزولی اسیلاتور به زیر سطح 50 می‌آید. در حال حاضر همچنان ممنتوم زیر سطح 50 قرار دارد.