Skip to content

اتریوم راهکار جدید غول حسابداری دنیا برای ساخت محصول

اتریوم راهکار جدید غول حسابداری دنیا برای ساخت محصول جدید:

ارنست و یانگ (Ernst & Young)، شرکت خدمات حرفه‌ای بریتانیایی و یکی از چهار حسابرس بزرگ بین‌المللی، از راه‌اندازی یک راهکار جدید مدیریت تدارکات و خرید (Procurement Management) مبتنی بر اتریوم برای سازمان‌ها خبر داد.

به نقل «The Block»، این راهکار که EY OpsChain Network Procurement نام گرفته، این امکان را در اختیار شرکت‌ها می‌گذارد تا بتوانند عملیات تدارکات و خرید خود را روی بلاک چین اتریوم انجام دهند. به‌ نقل مقامات شرکت ارنست و یانگ، این راهکار برای تبدیل موافقتنامه‌های تدارکات به قراردادهای هوشمند دیجیتال طراحی شده است.

بنابر اعلام ارنست و یانگ، قراردادهای هوشمند می‌توانند بیش از هر سامانه برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا ERP فرایندهای تدارکات را خودکار کنند. گفتنی است ERP نوعی اپلیکیشن است که سازمان‌ها به کمک آن می‌توانند تمامی فعالیت‌های روزمره خود را در بخش‌هایی مانند تدارکات، زنجیره تأمین، حسابداری و مدیریت پروژه سازماندهی کنند.

پال برودی (Paul Brody)، مدیر بخش بلاک چین جهانی ارنست و یانگ می‌گوید:

هر روز تنور رقابت میان شرکت‌ها، شرکا و تأمین‌کنندگان آنها داغتر می‌شود. از این رو، توانایی همکاری در قالب یک شبکه فراتر از هر سامانه ERP واحدی می‌تواند قابلیتی حیاتی باشد. البته انجام این کار روی یک بلاکچین عمومی به‌معنای این نیست که یک شرکت یا تأمین‌کننده را ترغیب کنیم به یک شبکه اختصاصی بسته و پرهزینه متصل شوند

گفتنی است ارنست و یانگ جدیدا یک ابزار تحلیلی برای بلاکچین بیت کوین نیز راه‌اندازی کرده است. این ابزار به کاربران اجازه می‌دهد تا با رهگیری و تجزیه‌ و تحلیل داده‌های درون‌ زنجیره‌ای، امور حقوقی، سازگاری با قوانین و ریسک‌های کلاهبرداری را مدیریت کنند. آن‌طور که پیداست، ارنست و یانگ در تلاش است تا در آینده‌ای نزدیک ، اتریوم را نیز به فهرست بلاکچین‌های پشتیبانی‌شده این ابزار تحلیلی اضافه کنند.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *